Uwaga: uruchamianie JavaScript jest wyłączone w przeglądarce lub dla tej strony. Może to uniemożliwić udzielenie odpowiedzi na niektóre pytania tej ankiety. Proszę sprawdzić ustawienia swojej przeglądarki.

Formularz rejestracyjny na warsztaty pn. „Czy i po co przekształcać wyniki badań naukowych w innowacje społeczne”

 

 

Szanowni Państwo,

dziękujemy za zainteresowanie warsztatami dla naukowców! Rekrutacja na warsztaty została zakończona.

Równocześnie serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w warsztatach Design Thinking realizowanych w ramach projektu "Społeczna odpowiedzialność nauki – od promocji po innowacje społeczne”.

Więcej informacji znajdziecie Państwo na stronie internetowej PW - https://www.pw.edu.pl/Aktualnosci/Zmieniaj-z-nami-Mazowsze!-Zapraszamy-na-warsztaty.

Formularz zgłoszeniowy dostępny jest pod linkiem - https://bit.ly/warsztatyDT.

Zachęcamy do wzięcia udziału w warsztach Design Thinking! 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Motorem społecznej odpowiedzialności nauki są głównie szkoły wyższe mogące kreować świadomość społeczną, wyjaśniać, uzasadniać oraz przekładać koncepcje naukowe i wyniki prac badawczych na innowacje społeczne i realizację zasad zrównoważonego rozwoju. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na ten temat, zapraszamy Cię serdecznie na warsztaty dla naukowców pn. „Czy i po co  przekształcać wyniki badań naukowych w innowacje społeczne?”. Celem warsztatów jest upowszechnienie koncepcji społecznej odpowiedzialność nauki, w tym w szczególności roli naukowców w tym procesie. 

 

Warsztaty są organizowane przez Politechnikę Warszawską (Dział Badań i Analiz Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferu Technologii PW) oraz Uniwersytet Warszawski (Wydział Zarządzania).

 

Aby przejść do rejestracji proszę wcisnąć przycisk DALEJ w prawym dolnym rogu ekranu.

 

 

 

Warsztaty realizowane są w ramach projektu Społeczna odpowiedzialność nauki - od promocji po innowacje społeczne. Projekt krajowy finansowany przez Ministerstwo Edukacji i Nauki w ramach Programu Społeczna Odpowiedzialność Nauki.