Uwaga: uruchamianie JavaScript jest wyłączone w przeglądarce lub dla tej strony. Może to uniemożliwić udzielenie odpowiedzi na niektóre pytania tej ankiety. Proszę sprawdzić ustawienia swojej przeglądarki.

#powiedzPW - formularz

W tej chwili jesteśmy w trakcie przygotowywania kolejnej edycji Sondażu.

Poniżej możesz zaproponować tematy kolejnych edycji oraz pytania, które powinniśmy zadań studentom Politechniki Warszawskiej. 

Dodatkowo zostawiając swój adres e-mail upewnisz się, że nie przeoczysz kolejnych edycji oraz ich wyników!

Na jakie tematy powinniśmy według Ciebie przeprowadzić Sondaż? Jakie pytania zadać?

Jeśli chcesz mieć realny wpływ na zmiany wprowadzane na naszej Uczelni, zostaw nam swojego maila. Będziemy Cię informować o kolejnych inicjatywach tego typu  oraz ich wynikach!

(To pytanie jest wymagane)
Chcę wziąć udział w badaniu Sondaż studencki #PowiedzPW
Zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133, poz. 883 z późn. zm) wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Politechnikę Warszawską z siedzibą w Warszawie, Plac Politechniki 1, 00-661 Warszawa moich danych osobowych w celu przeprowadzania badania "Sondaż studencki #PowiedzPW" oraz umieszczenie moich danych w bazie stworzonej na potrzeby realizacji ww. badania. Przyjmuję do wiadomości, że moje dane osobowe przetwarzane są przez ww. instytucję, a także, że jestem uprawniony do wglądu do swoich danych i ich poprawiania. Dane osobowe podaję dobrowolnie.