Uwaga: uruchamianie JavaScript jest wyłączone w przeglądarce lub dla tej strony. Może to uniemożliwić udzielenie odpowiedzi na niektóre pytania tej ankiety. Proszę sprawdzić ustawienia swojej przeglądarki.

Formularz zgłoszeń - publikacja: "Badania, Innowacje, Technologie"

 

Szanowni Państwo,

zapraszamy do udziału w trzeciej edycji publikacji wydawanej przez Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii Politechniki Warszawskiej pt. Badania, Innowacje, Technologie (BIT). Jest to możliwość zaprezentowania oraz wypromowania swoich rozwiązań/technologii w ramach broszury informacyjnej ukazującej najciekawsze idee i  pomysły wdrożone w technologie, które powstały z pomysłów naukowców Politechniki Warszawskiej.

Za sprawą wydania 1. i 2. edycji publikacji BIT zainteresowaliśmy współpracą kolejne firmy, z którymi podpisaliśmy lub podpiszemy umowy współpracy w niedalekiej przyszłości: KTI Poland S.A, SANOK RUBBER COMPANY S.A, General Electric Company i inne.

Chcielibyśmy, aby ta edycja publikacji BIT pokazała idee, pomysły wdrożone w technologie, rozwiązania, które zrodziły się z potrzeby zmian, obserwacji i przede wszystkim chęci niesienia pozytywnego wpływu na świat zewnętrzny.

W związku z tym zwracamy się do Państwa z prośbą o wypełnienie ankiety, która pozwoli na wybór najciekawszych rozwiązań/ technologii, które zaprezentowane zostaną w publikacji BIT’2021. Ankieta skierowana jest do pracowników naukowych PW i doktorantów.

 

Sposób wypełniania ankiety:

1. Każdy pomysł dotyczący nowego rozwiązania/technologii powinien być zgłaszany oddzielnie – niniejszy formularz stwarza taką możliwość, po wprowadzeniu informacji dotyczących 1 pomysłu, będzie możliwość uzupełnienia danych na temat kolejnych rozwiązań/technologii
2. Istnieje możliwość dołączenia plików z dodatkowymi informacjami;
3. W przypadku pytań prosimy o kontakt: komercjalizacja@pw.edu.pl
4. Przekazywane informacje objęte są ochroną prawną i nie będą udostępniane osobom postronnym.
5. Wypełnienie ankiety zajmuje około 15 minut.

Opracowanie BIT przygotowuje Dział Badań i Analiz CZIiTT PW, pracami  koordynuje p. Klaudyna Nowińska (klaudyna.nowinska@pw.edu.pl).

 

Z wyrazami szacunku,

dr Katarzyna Modrzejewska – kierownik Działu Badań i Analiz CZIiTT PW