Uwaga: uruchamianie JavaScript jest wyłączone w przeglądarce lub dla tej strony. Może to uniemożliwić udzielenie odpowiedzi na niektóre pytania tej ankiety. Proszę sprawdzić ustawienia swojej przeglądarki.

Formularz zgłoszeniowy dla Zespołów POB - katalog Zespołów POB - UZUPEŁNIENIA

 

 

Szanowni Państwo,

na kolejnych stronach znajdą Państwo formularz zgłoszeniowy do Katalogu promującego działalność zespołów badawczych działających w ramach Priorytetowych Obszarów Badawczych Politechniki Warszawskiej.

Uprzejmie prosimy o wypełnienie wyszczególnionych informacji, które staną się podstawą opracowania Katalogów dla każdego z POB i będą mogły posłużyć m.in. jako narzędzie wspierające nawiązywanie współpracy naukowej z innymi ośrodkami naukowymi i badawczymi.

W celu przejścia do formularza prosimy wcisnąć przycisk "dalej" w prawym dolnym rogu strony.

 

Przygotowaliśmy materiały, które mogą być pomocne w przygotowaniu informacji na temat Państwa Zespołu. W plikach zaprezentowano zakres i format prezentacji poszczególnych informacji:

 

Katalogi dla POB-ów przygotowuje Dział Badań i Analiz CZIiTT PW. Działanie koordynuje p. Magda Matysiak (magda.matysiak@pw.edu.pl), do której proszę kierować ewentualne pytania.