Uwaga: uruchamianie JavaScript jest wyłączone w przeglądarce lub dla tej strony. Może to uniemożliwić udzielenie odpowiedzi na niektóre pytania tej ankiety. Proszę sprawdzić ustawienia swojej przeglądarki.

Formularz zgłoszeń - publikacja: "Badania, Innowacje, Technologie 2023"

 

Szanowni Państwo,

zapraszamy do udziału w piątej edycji publikacji wydawanej przez Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii Politechniki Warszawskiej pt. Badania, Innowacje, Technologie (BIT). Jest to możliwość zaprezentowania oraz wypromowania swoich rozwiązań/technologii w ramach broszury informacyjnej ukazującej najciekawsze idee i  pomysły wdrożone w technologie, które powstały z pomysłów naukowców Politechniki Warszawskiej.

Chcielibyśmy, aby ta edycja publikacji BIT pokazała idee, pomysły wdrożone w technologie, rozwiązania, które zrodziły się z potrzeby zmian, obserwacji i przede wszystkim chęci niesienia pozytywnego wpływu na świat zewnętrzny.

W związku z tym zwracamy się do Państwa z prośbą o wypełnienie ankiety, która pozwoli na wybór najciekawszych rozwiązań/ technologii, które zaprezentowane zostaną w publikacji BIT’2023. Ankieta skierowana jest do pracowników naukowych PW i doktorantów.

 

Sposób wypełniania ankiety:

1. Każdy pomysł dotyczący nowego rozwiązania/technologii powinien być zgłaszany oddzielnie – niniejszy formularz stwarza taką możliwość, po wprowadzeniu informacji dotyczących 1 pomysłu, będzie możliwość uzupełnienia danych na temat kolejnych rozwiązań/technologii
2. Istnieje możliwość dołączenia plików z dodatkowymi informacjami;
3. W przypadku pytań prosimy o kontakt: anna.ceglinska@pw.edu.pl
4. Przekazywane informacje objęte są ochroną prawną i nie będą udostępniane osobom postronnym.
5. Wypełnienie ankiety zajmuje około 15 minut.

Opracowanie BIT przygotowuje Dział Brokerów Innowacji CZIiTT PW oraz Dział Ochrony Własności Intelektualnej CZIiTT PW, pracami  koordynuje p. Anna Ceglińska  (anna.ceglinska@pw.edu.pl).

 

Z wyrazami szacunku,

Anna Ceglińska – Specjalista ds. Transferu Technologii Działu Brokerów Innowacji CZIiTT PW